SEYAHATİN GELECEĞİ

Yeni Nesil Uçuş Sistemi

Yeni Nesil Uçak Bileti Satış Sistemi

SanFlight IATA yetkisi olan yada olmayan seyahat acente ve tur operatörlerinin uçak bileti satış işlemlerine yeni nesil çözümler üreten, tüm havayollarını ve GDS’leri tek bir platformda sunan online uçak bileti satış sistemidir.

Galileo, Sabre, Amadeus GDS’lerine ek olarak THY – AnadoluJet (WebAgent), Pegasus, OnurAir, SunExpress, AtlasGlobal, TravelFusion (LowCost),… ve anlaşmalı olduğunuz tüm havayolu sistem web servislerini kullanarak tek bir yapıda online uçak bileti satışına olanak sağlar.

GDS’ler ve direk havayolu entegrasyonları ile 900’dan fazla havayoluna farklı ülkelerden birden fazla farklı IATA ve acente hesapları ile bağlanarak en uygun uçak biletlerine ve en geniş havayolu seferlerine erişiyoruz.

SanFlight,

  • TravelPort’un yetkili sertifikalı yazılım geliştiricisidir.

  • Amadeus’un yetkili sertifikalı yazılım geliştiricisidir.

  • Sabre’ın yetkili sertifikalı yazılım geliştiricisidir.

Sunduğumuz yeni nesil çözümlerle online uçak bileti satış ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden en doğru şekilde karşılarken tüm risklerinizi de minimuma indiriyoruz.

  • Siz asıl işinize odaklanın.

Online uçak bileti satışındaki deneyimimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz. Sunduğumuz basit, güvenli ve yeni nesil çözümlerimizden yararlanarak, acentenizde asıl işinize ve misafirlerinize odaklanın.

  • Risklerinizi ve maliyetlerinizi en aza indirin

Tüm GDS ve hava yollarının biletlerini tek bir platformda toplayan gelişmiş çözümlerimiz ve konusunda deneyimli SanFlight yazılım ekibimizle maliyetlerinizi ve risklerinizi en aza indirin.

  • Herkese ulaşın satışlarınızı artırın

Birbirinden farklı havayollarının uçuş seçenekleri ile en uygun uçak bileti fiyatlarını güvenle sunarak daha çok misafire ulaşın, işinizi acentenizi büyütün.

SanFlight çözümlerini kullanarak yerli ve yabancı tüm misafirlerinize istediğiniz dilde biletleme  yapmanın yanı sıra Türk Lirası, Dolar, Euro, Sterlin, Ruble gibi istediğiniz para birimleri üzerinden satış yapın.​