SAN TSG, Singapur Havayolları’nın Türkiye Merkezli İlk NDC Teknoloji Ortağı (Aggregator) oldu

Müşterilerine seyahat endüstrisinde online uçak bileti ve otel rezervasyon yazılımları sunan SAN TSG, Singapur Havayolları ile Yeni Dağıtım Yeteneği (NDC Aggregator) anlaşması imzaladı ve kısa sürede Singapur Havayolları NDC ürününü entegre etmeyi tamamlayarak, havayolunun Türkiye merkezli ilk teknoloji ortağı (Aggregator) oldu.

SanFlight Genel Müdürü Serkan Selen “SAN TSG’nin yetkinliğini ispatlamış ve sürekli büyüyen gelişmiş online uçak bileti rezervasyon yazılımı SanFlight’a Singapur Havayolları’nın kapsamlı NDC envanterini de ekleyerek seyahat endüstrisine benzersiz bir müşteri deneyimi sunacağız. Dünyanın en iyi uluslararası havayollarından biri olan Singapur Havayolları’nın yetkili NDC Teknoloji Ortağı (Aggregator) olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

SAN TSG Antalya Teknokent AR-GE Merkezini ziyaret eden Singapur Hava Yolları’nın Türkiye Genel Müdürü Hongyao Hu ve Türkiye Satış Müdürü Mehtap Topçu “SAN TSG, SAN TourismSoftwareGroup, Singapore Airlines NDC ürünü ile entegrasyonunu tamamlamış ve havayolumuzun Türkiye merkezli ilk NDC teknoloji ortağı olmuştur. Yakın zamanda Antalya Teknokent’teki Ar-Ge Merkezi’nde bizleri ağırlayan SAN TSG yönetimine entegrasyon sürecinde gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederiz. Önümüzdeki heyecan verici ve başarılı olacağından emin olduğumuz ortaklık için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

SAN TSG, Singapur Havayolları’nın NDC yazılım ekipleri ile koordineli olarak tamamlanan entegrasyon süreci sayesinde; seyahat acentelerine benzersiz bir kullanıcı deneyimi ve seyahat endüstrisi için kusursuz bir NDC rezervasyon çözümü sunuyor.

Bu anlaşma ile SAN TSG yazılım çözümlerini kullanan seyahat acenteleri uzun ve zor yazılım süreçlerini beklemeden ve çok kısa sürede projelerini yayına alabilmelerine imkan sağlamaktadır.

Anlaşma kapsamında SAN TSG’nin sunduğu çözümler, doğrudan rezervasyon başına bilet fiyatlarında 14 – 25 USD’ye varan tasarruf sağlayarak, seyahat acentelerinin havayolunun özel NDC fiyatlarına erişebilmelerine ve katma değerli ek hizmetlerini kolayca müşterilerine sunmalarına olanak sağlayacak.

SAN TSG, NDC teknolojisinin avantajlarını acentelere sunmakla birlikte, acenteler de müşterilerine en kapsamlı bilet seçeneklerini sunabilecek. Acenteler aynı zamanda en avantajlı uçuş seçenekleri için arama, rezervasyon, biletleme, iptal etme ve ek hizmet satışlarını gerçekleştirebilecek. Koltuk seçimi, uçak içi yemek, eğlence, wifi gibi ek hizmetlerin satışları ile müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatırken ek gelirde sağlayabilecekler. Acenteler havayolunun genişletilmiş ücret içeriğine erişebilecek, müşterilerine uçak biletlerini iade edilebilirlik ve mil kazanımı veya önceden rezerve edilmiş koltuk, bagaj ve yemek gibi seçenekleri ve özellikleri bir araya getirdiği özel fiyatları (Branding Fare), indirimli fiyatlar ve bu teklifleri diğer rakiplerden önce sunabilme olanağını elde edecekler.

Bu anlaşma, SAN TSG’nin seyahat teknolojileri çözümleri konusunda her geçen gün yetkinliğini artırdığını göstermektedir.