Rusya’nın bayrak taşıyıcı firması olan Aeroflot Grubunun bir parçası olan, düşük maliyetli havayolu Pobeda, havayolu şirketinin güzergah ağı boyunca otel ve paket turlar satmak için PobedaTravel web sitesini “travel.pobeda.aero” adresinde SanFlight altyapısını kullanarak müşterilerine sundu. 

Pobeda SanTSG’nin tur operatörlerinin iş süreçlerini yönetmesine yönelik TourVisio Tur Operatör Programı ve gelişmiş online uçak bileti sistemi olan SanFlight ürünlerini kullanarak tam kapsamlı bir seyahat markası olarak müşterilerine hizmet ağını genişletti.

Pobeda Travel, ortalama %15 fayda sağlayacak olan bu hizmet ile müşterilerine uçak bileti, otel konaklaması dahil bir paket tur seçmelerine olanak sağladı. Böylece müşteriler diğer hizmet sağlayıcılarına ekstra bir ücret ödemeden tek noktadan hızlı ve güvenilir bir şekilde seyahatlerini uçtan uca planlama rahatlığına kavuşmuş oluyorlar.

Pobeda Havayolları Genel Müdürü Andrey Kalmykov bir basın açıklamasında PobedaTravel Projesi için: “Müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve ihtiyaçlarını dikkate alarak küresel bir modernizasyon başlatıyoruz.” dedi.

Kalmykov; “Pobeda, Rusya’nın düşük bütçeli havayolu olması yanında aynı zamanda ülkenin üçüncü büyük havayoludur ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen düşük bütçeli şirketi ünvanını da almıştır. Pobeda şimdi yelpazesini daha da genişleterek tam kapsamlı bir Seyahat Markası ve herhangi bir gezginin güvenilir, karlı ve modern bir seyahat ortağı da olmuştur.

Ekibimiz, havayolu şirketinin güzergah ağının tüm şehirlerinde en iyi konaklama seçeneklerini bir araya getirecek bir hizmet başlattı. 

PobedaTravel, müşterileri için kesinlikle ulaşım ve rahatlık sağlayacak çok karlı ve son derece güvenilir bir tur operatörüdür.” dedi.

 

PobedaTravel sitesinde müşteriler seyahat edecekleri destinasyonları seçerek arama yaptığında SanFlight altyapısı sayesinde ilgili destinasyondaki uçuşlarla TourVisio tur operatör sistemine eklenen oteller ile paket halinde ziyaretçilerin tercihine sunulmaktadır.

Müşteriler, seçtikleri paketteki uçuş bilgileri, konaklama, tesis ve resimler gibi tüm detayları da inceleyebilmekte olup ayrıca bir kaç tık ile uçuşlarına ait koltuk seçimi, seyahat sigortası gibi ek hizmetleri de yapabilmektedir. 


Pobeda Havayolları Aralık 2014’te uçuşlarına başladı. Fiyatlandırma politikası ve benzersiz modeli sayesinde Rusya pazarındaki en popüler taşıyıcı konumuna ulaştı. Rus tarifeli havayolları arasında en yüksek orana da sahip olan Pobeda’nın uçuşlarında doluluk oranı ortalama %96’dır ve bu oran çoğu uçuşta %100’e ulaşmaktadır. 

SanFlight Hakkında;

SanTSG iştiraki olan SanFlight, uzman ekibi ve tecrübeli kadrosu ile online uçak bileti yazılım çözümleri sunmaktadır. 

SanTSG 27 yıldır seyahat sektörüne özel çözümler üretmektedir.  SanFlight markası ile online uçak bileti yazılımında, sürekli değişen online bilet pazarı için özel çözümler üretmekte olup, sistem, teknoloji ve altyapısını gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli geliştirmektedir.

Birçok uluslararası seyahat acentesi için 100’den fazla sistem entegrasyonu ile günde 2 milyondan fazla uçak bileti arama sorgusu alarak sonuca hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmaktadır.

SanFlight aynı zamanda offline ve online seyahat acentelerine, seyahat toptancılarına ve tur operatörlerine yeni nesil çözümler üreterek, müşterilerine online rezervasyon sistemleri sunmaktadır.